| Valmistaja | Elo |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 10,1 tuumaa, 700:1, 25 ms |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 10,1 tuumaa |
| Kontrastisuhde | 700:1 |
| Vasteaika | 25 ms |
| Kosketusnäyttö | On |
| Mitat | |
| Leveys | 310 mm |
| Korkeus | 139 mm |
| Syvyys | 238 mm |
| Paino | 800 kg |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 280 px |
| Resoluutio (korkeus) | 800 px |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 2 W |