| Valmistaja | Elo |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 15,6 tuumaa, 220 cd/m2, 700:1, 10 ms |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 15,6 tuumaa |
| Kirkkaus | 220 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 700:1 |
| Vasteaika | 10 ms |
| Mitat | |
| Leveys | 387 mm |
| Korkeus | 244,4 mm |
| Syvyys | 32,9 mm |
| Paino | 3 kg |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 366 px |
| Resoluutio (korkeus) | 768 px |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |