| Valmistaja | Elo |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 200 000 väriä, 15 tuumaa, 38 cm, 400:1, 8 ms, 125 astetta, 150 astetta |
| Värienmäärä | 16 200 000 väriä |
| Koko | 15 tuumaa |
| Halkaisija | 38 cm |
| Kontrastisuhde | 400:1 |
| Vasteaika | 8 ms |
| Katselukulma | 125 astetta, 150 astetta |
| Pysty | 125 astetta |
| Vaaka | 150 astetta |
| Mitat | |
| Leveys | 355 mm |
| Korkeus | 350 mm |
| Syvyys | 203 mm |
| Paino | 6,9 kg |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 024 px |
| Resoluutio (korkeus) | 768 px |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 48 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 56 Hz |