| Valmistaja | Elo |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 17 tuumaa, 300 cd/m2, 800:1, 7,2 ms, 160 astetta, 160 astetta |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 17 tuumaa |
| Kirkkaus | 300 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 800:1 |
| Vasteaika | 7,2 ms |
| Katselukulma | 160 astetta, 160 astetta |
| Pysty | 160 astetta |
| Vaaka | 160 astetta |
| Mitat | |
| Leveys | 391 mm |
| Korkeus | 381 mm |
| Syvyys | 239 mm |
| Paino | 8,8 kg |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 280 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 024 px |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| DVI | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 50 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 55 Hz |