| Valmistaja | Elo |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat | |
| Leveys | 432 mm |
| Korkeus | 390,5 mm |
| Syvyys | 50,8 mm |
| Paino | 7,5 kg |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 19 tuumaa, 300 cd/m2, 2000:1, 15 ms, 178 astetta, 178 astetta |
| Koko | 19 tuumaa |
| Kirkkaus | 300 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 2000:1 |
| Vasteaika | 15 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 280 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 024 px |
| Takuu | |
| Kesto | 36 kk |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 2 W |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| HDMI-portti | On |
| DisplayPort | On |