| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Valmistaja | Elo |
| Virkistystaajuus | |
| Vaaka | 80 KHz, 31 KHz |
| Maksimi | 80 KHz |
| Minimi | 31 KHz |
| Pysty | 63 Hz, 47 Hz |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 178 astetta, 178 astetta, 6,5 ms, 3000:1, 350 cd/m2, 32 tuumaa, 16 700 000 väriä |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Vasteaika | 6,5 ms |
| Kontrastisuhde | 3000:1 |
| Kirkkaus | 350 cd/m2 |
| Koko | 32 tuumaa |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Mitat | |
| Syvyys | 58 mm |
| Korkeus | 443 mm |
| Leveys | 735,4 mm |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| DVI-D | On |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |