| Valmistaja | Elo |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 46 tuumaa, 500 cd/m2, 3000:1, 6,5 ms, 178 astetta, 178 astetta |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 46 tuumaa |
| Kirkkaus | 500 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 3000:1 |
| Vasteaika | 6,5 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Kosketusnäyttö | On |
| Mitat | |
| Leveys | 1 220 mm |
| Korkeus | 750 mm |
| Syvyys | 210 mm |
| Paino | 26,85 kg |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 4 kpl |
| Teho | 5 W |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 47 Hz |
| Maksimi | 63 Hz |