| Valmistaja | Eli |
| Näyttö | |
| Tyyppi | kapasitiivinen multi-touch LED |
| Koko | 15 tuumaa |
| Resoluutio | 1 920 x 1 080 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Mitat | |
| Leveys | 38,7 cm |
| Korkeus | 24,9 cm |
| Syvyys | 3,9 cm |
| Paino | 2,56 kg |
| Verkko-ominaisuudet | |
| LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kotelo | |
| SFF | On |