| Valmistaja | Emporia |
| Puheaika (maksimi) | 3,5 h |
| Valmiusaika (maksimi) | 360 h |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Akku | |
| Tyyppi | Litium-ioni |
| Akkukesto | 1 000 mAh |
| Päänäyttö | |
| Värienmäärä | 3 väriä |
| Koko | 2,2 tuumaa |
| Resoluutio | 220 x 176 px |
| Resoluutio (leveys) | 220 px |
| Resoluutio (korkeus) | 176 px |
| Mitat | |
| Leveys | 4,9 mm |
| Pituus | 9,6 mm |
| Paksuus | 1,7 mm |
| Liitettävyys | |
| GPRS | On |