| Valmistaja | Enermax |
| Väri | punainen, vihreä |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 290 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 80 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 176 mm |
| Korkeus | 300 mm |
| Syvyys | 387 mm |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 1 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 1 |