| Valmistaja | Epson |
| Takuu | 12kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat | |
| Leveys | 1 879 mm |
| Korkeus | 1 145 mm |
| Syvyys | 976 mm |
| Paino | 126 kg |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 2,8 |
| Virrankäyttö (huippu) | 95 |
| Paperinkäsittely | |
| Maksimi paperiarkin koko | a0 |