| Valmistaja | Epson |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 1 356 mm |
| Korkeus | 1 218 mm |
| Syvyys | 667 mm |
| Paino | 144 kg |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 2 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 19 |
| Virrankäyttö (huippu) | 65 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,5 |
| Paperinkäsittely | |
| Maksimi paperiarkin koko | a1 |