| Valmistaja | Evoluent |
| Takuu | 24 kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Optinen | On |
| Laser | on |
| Mitat | |
| Leveys | 113 mm |
| Korkeus | 77 mm |
| Syvyys | 90 mm |
| Paino | 167 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 8 | On |
| Mac OS X 10.7 | On |
| Mac OS X 10.8 | On |
| OS X | On |
| Windows 10 | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 6 lkm |
| Rulla | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |