| Valmistaja | Festivo |
| Mitat | |
| Leveys | 75 cm |
| Korkeus | 206 cm |
| Syvyys | 59 cm |
| Paino | 132 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Jääkaappi | 312 l |
| Tilavuus | 312 l |
| Pakastin | 74 l |
| Äänenvoimakkuus | 38 db |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Lasihyllyt | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Säädettävät jalat | On |