| Valmistaja | Fisher&Paykel |
| Mitat | |
| Leveys | 79 cm |
| Korkeus | 171 cm |
| Syvyys | 72 cm |
| Paino | 106 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Jääkaappi | 352 l |
| Tilavuus | 352 l |
| Pakastin | 147 l, Muovilaatikot |
| Muovilaatikot | On |
| Energialuokka | A+ |
| No-Frost | On |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Lasihyllyt | On |
| Läpinäkyvät laatikot | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Väri | |
| Teräs | On |