| Valmistaja | Fractal Design |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 310 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 56 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 125 mm |
| Korkeus | 385 mm |
| Syvyys | 332 mm |
| Paino | 3 500 g |
| Tyyppi | |
| Minitorni | Ei |
| HTPC | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |