| Valmistaja | Fractal Design |
| Väri | musta, valkoinen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 310 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 165 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 160 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 210 mm |
| Syvyys | 374 mm |
| Paino | 4 900 g |
| Tyyppi | |
| Cube | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 6 |