| Valmistaja | Fractal Design |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 320 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 160 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 260 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 344 mm |
| Korkeus | 307 mm |
| Syvyys | 389 mm |
| Paino | 6 000 g |
| Tyyppi | |
| Cube | On |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 10 |