| Valmistaja | FSP |
| Takuu | 2 |
| Teho | 270 W |
| 80 PLUS -sertifikaatti | On |
| Tuulettimen koko | 40 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 80 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Syvyys | 150 mm |
| Virrananto | |
| 3.3V | 16 A |
| 5V | 18 A |
| 12V1 | 16 A |
| 12V2 | 10 A |
| -12V | 0,8 A |
| 5Vsb | 2,5 A |
| Liittimet | |
| SATA -virta | 2 |
| 4 pin molex | 3 |
| 4 pin floppy | 1 kpl |
| 24 pin ATX | 1 kpl |
| 4 pin CPU | 1 kpl |