| Valmistaja | Fujitsu, IBM |
| Takuu | 12kk |
| Ominaisuudet | Vettähylkivä |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Macropainikkeet | 12 lkm |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 462 mm |
| Korkeus | 24 mm |
| Syvyys | 167 mm |
| Paino | 700 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |