| Valmistaja | Fujitsu |
| Takuu | 24kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 1 000 |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 59,8 mm |
| Korkeus | 38,5 mm |
| Syvyys | 109,6 mm |
| Paino | 89 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 3 lkm |
| Rulla | On |