| Valmistaja | Fujitsu |
| Takuu | 24kk |
| Ominaisuudet | 128 AES encryption |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Desktop | On |
| Mukana tuleva hiiri | 1600 dpi, 10 näppäintä, optinen |
| Macropainikkeet | 6 lkm |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 465 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Syvyys | 179 mm |
| Paino | 1 500 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |