| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Muistikortti | |
| Tyyppi | microSD |
| Akku | |
| Kesto | 1 h |
| Näyttö | |
| Koko | 6,1 tuumaa |
| Resoluutio (leveys) | 1 024 px |
| Resoluutio (korkeus) | 600 px |
| Mitat | |
| Leveys | 17,3 mm |
| Korkeus | 9,9 mm |
| Syvyys | 1,9 mm |
| Paino | 243 g |
| Ominaisuudet | |
| Kaista-avustin | On |
| Ääniohjaus | On |
| Nopeusrajoitustieto | On |
| FM-lähetin | On |
| Reitin tallennus | On |