| Valmistaja | Garmin |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Tuotekuvaus | GPS-multisportkello, joka sisältää Garmin Elevate? -rannesykemittarin |
| Muisti | |
| Tyyppi | värinäyttö |
| Mitat | |
| Leveys | 45 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Syvyys | 11,7 mm |
| Paino | 44 g |
| Näyttö | |
| Resoluutio (leveys) | 215 px |
| Resoluutio (korkeus) | 180 px |