| Valmistaja | Garmin |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android 4.3 tai uudempi, iPhonessa on oltava uusin saatavilla oleva käyttöjärjestelmäversio, Windows 10 Mobile tai uudempi, puhelimen tulee olla Bluetooth 4.0 -yhteensopiva |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Tuotekuvaus | Kun tarvitset lisää potkua aktiiviseen elämäntapaan ja haluat seurata oman kuntosi kehittymistä, Garmin Vivoactive 3 -älykello on oikea valinta. Vedenkestävä Garmin Vivoactive 3 on sekä älykello että urheilukello, jonka esiasetukset sopivat niin sisä- kuin ulkourheiluunkin ja kellon vesitiivis rakenne sekä mukava istuvuus tekevät siitä täydellisen hyvinvointilaitteen myös vesiurheiluun. Sisäänrakennettu GPS seuraa kulkemaasi matkaa ja antaa tärkeää tietoa päivittäisestä aktiivisuudestasi. Voit muokata Garmin Vivoactive 3 -älykellon ilmettä yksilöllisesti Connect IQ -kaupan ilmaisen kellotauluvalikoiman avulla. Garmin Vivoactive 3 -älykellolla voit seurata helposti myös stressitasoasi ja arvioida hapenottokykysi. |
| Kategorian/tuotteen metadescrip | Garmin Vivoactive 3 on upea vedenkestävä älykello, jolla pysyt tavoitettavissa ja seuraat päivittäistä aktiivisuuttasi. Katso hinnat täältä. |
| Liitettävyys | |
| Bluetooth | On |
| NFC | On |
| Näyttö | |
| Tyyppi | Auringonpaisteessakin luettava, transflektiivinen MIP (memory-in-pixel) |
| Lisätieto | Corning Gorilla Glass 3 |
| Resoluutio (leveys) | 240 px |
| Resoluutio (korkeus) | 240 px |
| Koko | 1,2 " |
| Ominaisuudet | |
| Kosketusnäyttö | On |
| GPS | On |
| Sykesensori | On |
| Mitat | |
| Leveys | 43,4 mm |
| Syvyys | 43,4 mm |
| Paksuus | 11,7 mm |
| Paino | 43 g |