| Valmistaja | GeChic |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 11,6 tuumaa, 1000:1 |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 11,6 tuumaa |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 0,67 kg |
| Leveys | 294 mm |
| Korkeus | 194 mm |
| Syvyys | 12 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 1 W |
| Liitännät | |
| VGA | On |
| HDMI-portti | On |
| Kuulokeliitäntä | On |