| Valmistaja | Genelec |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Taajuusvaste | 19-100 Hz |
| Äänenpaine | 109 dB |
| Elemettien koot | 10" |
| Aktiivikaiutin | On |
| Subwoofer | On |
| Teho yhteensä | 300 W |
| Tuotekuvaus | Genelec 7360A SAM -subwoofer tarjoaa tarkan matalien taajuuksien monitoroinnin kaikkiin analogisiin ja digitaalisiin käyttöympäristöihin. Se sisältää Genelecin AutoCal ja GLM -ohjausverkkoteknologiat. |
| Mitat | |
| Leveys | 462 mm |
| Korkeus | 527 mm |
| Syvyys | 365 mm |
| Paino | 27 kg |