| Valmistaja | Geneva |
| Ominaisuudet | |
| Bluetooth | On |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Leveys | 170 mm |
| Korkeus | 80 mm |
| Valmistaja | Geneva |
| Ominaisuudet | |
| Bluetooth | On |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Leveys | 170 mm |
| Korkeus | 80 mm |
| Syvyys | 40 mm |
| Paino | 0,77 kg |
| Viritin | |
| FM | On |
| DAB | On |
| Akku | |
| Akun kesto (käyttöaika) | 30 h |