| Valmistaja | Giada |
| Suoritin | |
| Tyyppi | Intel Celeron C2807 |
| Nopeus | 1,5 GHz |
| Muisti | |
| Kapasiteetti | 2 Gt |
| Kiintolevy | |
| Lisätieto | 1 mSATA 2 paikka SSD levylle |
| Mitat | |
| Leveys | 10,72 cm |
| Syvyys | 10,66 cm |
| Liitännät | |
| Line-in | On |
| RJ-45 | On |
| Verkko-ominaisuudet | |
| LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kotelo | |
| SFF | On |