| Valmistaja | Gigabyte |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 8 200 |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 67 mm |
| Korkeus | 41,5 mm |
| Syvyys | 128 mm |
| Paino | 110 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 5 lkm |
| Rulla | On |
| Rullan tilt ominaisuus | On |