| Valmistaja | Gigabyte |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 1 200 |
| Laser | on |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 57 mm |
| Korkeus | 37 mm |
| Syvyys | 105 mm |
| Paino | 107 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 4 lkm |
| Rulla | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |