| Valmistaja | Gigabyte |
| Teho | 750 W |
| Hiljainen | On |
| 80 PLUS -sertifikaatti | On |
| Irroitettavat kaapelit | On |
| Tuulettimen koko | 140 mm |
| Hyötysuhde | 90 % |
| Mitat | |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 86 mm |
| Syvyys | 160 mm |
| Liittimet | |
| SATA -virta | 7 |
| 4 pin molex | 3 |
| 4 pin floppy | 1 kpl |
| 6+2 pin PCI-E | 4 kpl |
| 20+4 pin ATX | 1 kpl |