| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Muistipaikat | |
| Tyyppi | DDR4 |
| Muistien siirtokyky | 2133 MHz Gt/s |
| Maksimi muistikapasiteetti | 32 Gt |
| Dual Channel | On |
| Lukumäärä | 2 kpl |
| Mitat | |
| Leveys | 170 mm |
| Korkeus | 170 mm |
| Standardi | Mini-ITX |
| Integroitu näytönohjain | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 200 px |
| Liitäntä | |
| VGA | On |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| S/PDIF | On |
| USB 2.0 | On |
| HDMI-portti | On |
| Line-in | On |
| RJ-45 | On |
| Mikrofoni | On |
| Line-out | On |
| SATA | On |
| PS/2 | On |
| MIC-in | On |
| DVI | On |
| DisplayPort | On |
| USB 3.0 | On |
| Sarjaportti | On |
| Verkko-ominaisuudet | |
| Nopeus | 10/100/1000 Mb/s |
| LAN | Realtek GbE LAN chip |
| Suoritinkanta | |
| FSB | 400 MHz |
| Tuetut suoritinmallit | Intel Core i7/i5/i3/Pentium/Celeron 6th Gen |
| Socket 1151 | On |
| Laajennuskorttipaikat | |
| PCI Express x4 | 1 |
| PCI-Express 3.0 x16 | 1 |