| Valmistaja | Gigabyte |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mukana tuleva hiiri | 800 dpi |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 460 mm |
| Korkeus | 22 mm |
| Syvyys | 160 mm |
| Paino | 600 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 98 | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows ME | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |