| Valmistaja | Gigabyte |
| Takuu | 36 kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 800 |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 59 mm |
| Korkeus | 48 mm |
| Syvyys | 118 mm |
| Paino | 88 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 98 | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows ME | On |
| Windows 7 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 3 lkm |