| Valmistaja | Gigabyte |
| Takuu | 36 kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 6 000 |
| Laser | on |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 74 mm |
| Korkeus | 43 mm |
| Syvyys | 126 mm |
| Paino | 145 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 98 | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows ME | On |
| Windows 7 | On |
| Ominaisuudet | |
| Rulla | On |
| Rullan tilt ominaisuus | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |