| Valmistaja | Gigaset |
| Puheaika (maksimi) | 18 h |
| Soittoäänet | 10 soittoääntä |
| Valmiusaika (maksimi) | 200 h |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Akku | |
| Tyyppi | 2 x NiMH AAA |
| Mitat | |
| Pituus | 159 mm |
| Leveys | 48 mm |
| Paksuus | 30 mm |
| Paino | 108 g |
| Puhelinluettelo | |
| Nimien määrä | 50 kpl |
| Päänäyttö | |
| Koko | 1,5 tuumaa |
| Resoluutio | 70 x 8 px |
| Resoluutio (leveys) | 70 px |
| Resoluutio (korkeus) | 8 px |