| Valmistaja | Gigaset |
| Puheaika (maksimi) | 18 h |
| Soittoäänet | 20 erilaista |
| Puhelinluettelo | On |
| Kaiutinpuhelin | On |
| Valmiusaika (maksimi) | 200 h |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Akku | |
| Tyyppi | 2 x NiMH AAA |
| Mitat | |
| Leveys | 49 mm |
| Pituus | 155 mm |
| Paksuus | 34 mm |
| Päänäyttö | |
| Koko | 1,8 tuumaa |
| Muotoilu | |
| Perus | On |