| Valmistaja | Gigaset |
| Herätyskello | On |
| Kalenteri | On |
| Puhelinluettelo | On |
| Kaiutinpuhelin | On |
| Hälytystoiminto | On |
| Ajanotto | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitettävyys | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| Päänäyttö | |
| Värienmäärä | 256 000 väriä |
| Koko | 3,5 tuumaa |
| Resoluutio | 240 x 320 px |
| Resoluutio (leveys) | 240 px |
| Resoluutio (korkeus) | 320 px |
| Mitat | |
| Leveys | 263 mm |
| Pituus | 108 mm |
| Paksuus | 168 mm |
| Muotoilu | |
| Perus | On |