| Valmistaja | Gigaset |
| Herätyskello | On |
| Puheaika (maksimi) | 20 h |
| Puhelinluettelo | On |
| Kaiutinpuhelin | On |
| Valmiusaika (maksimi) | 220 h |
| Hälytystoiminto | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Käyttöohje | Linkki |
| Akku | |
| Tyyppi | AAA-paristo |
| Päänäyttö | |
| Värienmäärä | 2 väriä |
| Lisätieto | Mustavalkoinen |
| Koko | 1,8 tuumaa |
| Resoluutio | 64 x 96 px |
| Resoluutio (leveys) | 64 px |
| Resoluutio (korkeus) | 96 px |
| Mitat | |
| Leveys | 51 mm |
| Pituus | 157 mm |
| Paksuus | 27 mm |