| Valmistaja | Gram |
| Tilavuus | 85 l |
| Energialuokka | A+ EU |
| Äänenvoimakkuus | 42 db |
| Pakastuskapasiteetti | 11 kg/24h |
| Energiankulutus | 181 kWh/vuosi |
| Pakasteiden säilyvyysaika | 13 h |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Muovilaatikot | On |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kaappipakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 55 cm |
| Korkeus | 84 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Väri | |
| Valkoinen | On |