| Valmistaja | Grundig |
| Mitat | |
| Leveys | 43 cm |
| Korkeus | 35 cm |
| Syvyys | 25 cm |
| Paino | 5 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Tekniset tiedot | |
| Teho | 2 400 W |
| Kalkinpoistomekanismi | On |
| Höyryteho | 240 g/min |
| Vesisäiliön tilavuus | 1 700 ml |
| Pystysuuntainen silitys | On |
| Termostaatin säätö | On |
| Suihkepainike | On |
| Höyrysuihku | 120 g/min |
| Kosteutussuihku | On |