| Valmistaja | Hannsg |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 18,5 tuumaa, 47 cm, 200 cd/m2, 600:1, 5 ms, 65 astetta, 90 astetta, 50000000:1 |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 18,5 tuumaa |
| Halkaisija | 47 cm |
| Kirkkaus | 200 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 600:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 65 astetta, 90 astetta |
| Pysty | 65 astetta |
| Vaaka | 90 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 50000000:1 |
| Mitat | |
| Leveys | 446 mm |
| Korkeus | 345 mm |
| Syvyys | 147,6 mm |
| Paino | 2,3 kg |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 366 px |
| Resoluutio (korkeus) | 768 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 1,5 W |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 20 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 56 Hz |