| Valmistaja | Helkama |
| Mitat | |
| Leveys | 55 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 57 cm |
| Paino | 27 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Jääkaappi | 124 l, 4 kpl, 1 kpl |
| Tilavuus | 124 l |
| Hyllyjen lukumäärä | 4 kpl |
| Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
| Energialuokka | A+ |
| Äänenvoimakkuus | 40 db |
| Energiankulutus | 113 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Lasihyllyt | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |