| Valmistaja | Helkama |
| Mitat | |
| Leveys | 55 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 57 cm |
| Paino | 35 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Jääkaappi | 97 l |
| Tilavuus | 97 l |
| Pakastin | 11 l |
| Energialuokka | A+ |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Puhallin ilmankierrolle | On |
| Lasihyllyt | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |