| Valmistaja | Helkama |
| Lapsilukko | On |
| Energialuokka | B |
| Liesitaso | |
| Tyyppi | Keraaminen |
| Edessä-oikea keittoalue | 1 800 W, 180 mm |
| Teho | 1 800 W |
| Halkaisija | 180 mm |
| Edessä-vasen keittoalue | 1 220 W, 145 mm |
| Takana-oikea keittoalue | 1 220 W, 145 mm |
| Takana-vasen keittoalue | 1 800 W, 180 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 50 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Paino | 41 kg |
| Väri | |
| Valkoinen | On |
| Uuni | |
| Tilavuus | 53 l |
| Grillitoiminto | On |
| Uunipellit | 1 kpl |
| Valaisimet | 1 kpl |
| Luukku | 3 kpl |
| Lasien lukumäärä | 3 kpl |