| Valmistaja | Helkama |
| Tilavuus | 66 l |
| Energialuokka | A+ EU |
| Äänenvoimakkuus | 40 db |
| Pakastuskapasiteetti | 5 kg/24h |
| Energiankulutus | 164 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Muovilaatikot | On |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kaappipakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 50 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 52 cm |
| Paino | 30 kg |
| Väri | |
| Valkoinen | On |