| Valmistaja | Hikvision |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kamera | |
| Tarkkuus | 2 Mpx |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kuvakulma | 103°(2.8mm), 82.2°(3.6mm), 54°(6mm), 37.7°(8mm), 24.2°(3.6mm), 18.8°(6mm) |
| Pan (panorointi) | On |
| Tilt (kallistus) | On |
| IR-valo | On |
| Mitat | |
| Pituus | 86,22 mm |
| Leveys | 82,05 mm |
| Korkeus | 220,13 mm |
| Paino | 430 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Mac OS X 10.7 | On |
| Mac OS X 10.8 | On |
| OS X 10.9 Mavericks | On |
| Windows 10 | On |
| OS X 10.10 Yosemite | On |
| OS X 10.11 El Capitan | On |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (normaalitila) | 4 |