| Kapasiteetti | 58 kpl |
| Säädettävät jalat | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Energialuokka | A EU |
| Valmistaja | Hisense |
| Mitat | |
| Leveys | 55 cm |
| Korkeus | 124 cm |
| Syvyys | 54 cm |
| Paino | 48 kg |