| Valmistaja | Hoover |
| Lapsilukko | On |
| Energialuokka | A |
| Liesitaso | |
| Tyyppi | Induktio |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 90 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Paino | 51 kg |
| Uuni | |
| Kiertoilma | On |
| Grillitoiminto | On |
| Valaisimet | 2 kpl |
| Luukku | 3 kpl |
| Lasien lukumäärä | 3 kpl |
| Ylä-/alalämpö | On |
| Väri | |
| Teräs | On |